новини

ПОСЛУГИ БІБЛІОТЕКИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ: – Перевірка на плагіат    Тексти для перевірки на плагіат надсилайте на e-mail: antiplagiat_khnu@ukr.net

далі...

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету вітає студентів-першокурсників! Пропонуємо переглянути презентації про ресурси та сервіси бібліотеки та БД “Електронний каталог”

далі...

На базі наукової бібліотеки Хмельницького національного університету тривають заняття для студентів старших курсів та магістрів

   Так 16 вересня для студентів, що навчаються за спеціальностями “Середня освіта (Фізична культура)”, “Фізична культура і спорт”, “Фізична терапія, ерготерапія” проведено лекцію з теми “Академічна доброчесність.

далі...

Безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science

   Шановні науковці! До 15 грудня 2021 рокунадано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

далі...

До 30-річчя проголошення незалежності України

В історії України є дата, яку можна назвати найважливішою. 24 серпня 30 років тому народилася незалежна Україна. Відбулася подія, про яку мріяли десятки поколінь українського народу впродовж багатьох століть.

далі...

ВИДАННЯ НАУКОВЦІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА РОКИ ДЕРЖАВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Бібліографічний покажчик до 30-річчя проголошення незалежності України

далі...

Україна відсвяткувала 30 років незалежності

   З отриманням суверенітету відновився краєзнавчий рух у регіонах України, відкрилися широкі можливості для об’єктивного пізнання їх минулого.

далі...

Вчитися, щоб знати, діяти, жити!

   Шановні викладачі, студенти, аспіранти, співробітники університету!    Вітаємо вас із Днем знань і початком нового навчального року.

далі...

наші партнери