• -

До уваги науковців! Компанія Clarivate Analytics запрошує на вебінари українською та російською мовами 16-19 липня.

До уваги науковців!
Компанія Clarivate Analytics запрошує на вебінари українською та російською мовами 16-19 липня.
Необхідна попередня реєстрація за відповідними посиланнями.
Підключення варто розпочинати за 10-15 хвилин до початку, операційна система комп’ютера має бути вище ХР, останніми версії браузерів, наявний аудіовихід та колонки.
Сертифікати передбачені лише тим хто відвідає не менше 90% часу кожного з семінарів серії і буде розіслано на вказану при реєстрації електрону пошту до 20 серпня.

Українською мовою
16 липня, 16:15
Тема: Чи(м) допоможе Web of Science науковцю

   Зміст: Яку інформацію можна знайти у Web of Science, чому потрібно це робити, як налаштувати віддалений доступ і користуватися поза межами установи. Як визначити найавторитетніші публікації, знайти повний текст статті, визначити видання для публікації, знайти партнерів для виконання спільного проекту, які фонди зацікавлені даною темою. Відповіді на ці та Ваші, поставлені під час реєстрації, запитання під час оглядового семінару для початківців і тих хто хоче оновити знання та дізнатися про нові функції системи.
   Реєстрація: http://bit.ly/2RPEqP6

17 липня, 16:15
Тема: Про що говорять авторські профілі Publons, ResearcherID, ORCID та інші

   Зміст: Варіації транслітерації, або зміна прізвища, робота та стажування в кількох установах та широка галузь інтересів автора унеможливлюють автоматичну коректну презентацію здобутків науковця. Порівняння основних авторських профілів їхніх можливостей та функцій. Які і як можна використовувати для створення автоматичних звітів та визначенні впливовості науковця і звісно про h-index (індекс Гірша).
Реєстрація: http://bit.ly/323zV8v

18 липня, 16:15
Тема: Як опублікуватися у виданні що індексується у Web of Science Core Collection.

   Зміст: Саме таке запитання найчастіше лунає на семінарах і вебінарах але почнемо з Навіщо публікуватися в міжнародному виданні? Чи можливо безкоштовно? Які строки? Як оформлювати рукопис? Які формати переліків літератури? Як обрати видання? Чи можна друкуватися без рецензії? Чому статті відхиляють? Як не потрапити до хижацьких видань? Що я можу робити зі своєю статтею?
Реєстрація: http://bit.ly/2Lz3xEM

Російською мовою
Серия: Информационные инструменты Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности (четыре вебинара)
Тема: Web of Science: поиск наиболее востребованной научной информации

   Резюме: Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций. Сохранение полученных данных в EndNote. Ответы на частые вопросы пользователей.
Регистрация:
16 июля 10:00
http://bit.ly/2RKkKfE
17 июля 15:00
http://bit.ly/2XmGzbo

Тема: Publons для ученого, рецензента, журнала и научного фонда.
   Резюме: С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
17 июля 10:00
http://bit.ly/2KVEpZA
18 июля 15:00
http://bit.ly/2YqlVDn

Тема: Расширенные возможности платформы Web of Science для научной деятельности
   Резюме: Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Поиск по организации. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
18 июля 10:00
http://bit.ly/2LwZXen
19 июля 15:00
http://bit.ly/2Jm7euN

Тема: Современных журналы: хорошие, плохие и хищнические
   Резюме: Критерии качественного научного издания: техническая и научная составляющие (импакт фактор, ISSN, doi). Journal Citation Report 2019. Публикационный процесс. Роль рецензентов, как оценивают и за что отклоняют рукописи. Возможна ли бесплатная публикация, сроки. На что обратить внимание при подборе издания. Маркеры хищнических изданий. Как вводят в заблуждение фейковые издания. Ответы на вопросы пользователей.
Регистрация:
19 июля 10:00
http://bit.ly/2NscLVY
16 июля 15:00
http://bit.ly/2XoJ1Oo