• -

До уваги науковців! Безкоштовні вебінари від Clarivate у вересні!

7 вересня 2021
Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у JournalCitationReports

Тези: 30 червня 2021 оновився JournalCitationReports: аналітичний інструмент на основі даних WebofScienceCoreCollection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор JournalImpactFactor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика JournalCitationIndicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3iEPMod
16:15–17:15 https://bit.ly/2VKJQkP

8 вересня 2021
Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджераEndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з WebofScience, сайтів журналів, онлайн бібліотек, GoogleScholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite WhileYouWrite™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3iETkXO
16:15–17:15 https://bit.ly/3lSfHeh

9 вересня 2021
Тема: Нові та старі можливості WebofScienceCoreCollection

Тези: Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті що з’явилися літом функції WebofScienceCoreCollection. Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3iEoU7R
16:15–17:15 https://bit.ly/3jNua8z

Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінарів 7–9 вересня, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

29 вересня 11:00-13:00 запрошуємо долучитися до спільного з компанією Антиплагиат вебінару
Как перестать беспокоиться и начать публиковаться
російськоюмовою, оскільки до трансляціядолучаютьсяслухачі з 19 країн, сертифікат передбачено.
Тема1: «Автор и «Антиплагиат»: от любви до ненависти…»
Лектор: Ольга Беленькая, руководитель учебно-методического центра компании Антиплагиат
Анонс: Сегодня большинство научных журналов практикуют проверку поступающих рукописей на заимствования. При этом многие редакторы предпочитают ориентироваться исключительно на формальный критерий – процент оригинальности текста. Как следствие, львиная доля отказов связана именно с недостаточной оригинальностью статьи, что не может не вызывать раздражение и даже гнев авторов. На вебинаре поговорим о формальном и неформальном подходе редакторов к проверкам на заимствования, вместе с вами разберемся, как работает система «Антиплагиат», как рассчитываются показатели «Цитирование» и «Самоцитирование», обнаруживаются ли переводные заимствования и парафраз, можно ли обмануть «Антиплагиат».

Тема2: «Публикационная активность: быстрее, выше сильнее»
Лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н., консультант по региональным решениям Clarivate
Анонс: Публикации позволяют ученому продемонстрировать свои достижения и получить оценку научным сообществом. На предварительных этапах оценки грантовой заявки организации, финансирующие науку, используют наукометрические показатели, основой которых являются статьи и цитирования. На вебинаре разберем абсолютные и нормализованные показатели: цитируемость, импакт фактор, Journal Citation Indicator (JCI), квартиль, индекс Хирша, beamplot от чего они зависят и где их посмотреть. Оценим деятельность ученого и организации. Определим причины успеха и неудач, продумаем публикационную стратегию. Обсудим статьи, их роль, форматы, когда и как начинать писать, как оформлять, как подбирать бесплатный журнал для публикации, рецензирование и за что отклоняют статьи. И, конечно, узнаем, как стать олимпийским чемпионом!
Регистрация открыта https://bit.ly/3snU0UD Натисніть слово Register і заповніть анкету.

Записи вебінарів українською на ютьюбканалі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Сайт компанії: http://clarivate.com
Iнформація українською: http://clarivate.ua
Розклад вебінарів російською: https://clarivate.com/ru/webinars/
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home