Література про життя та діяльність вченого



   Видатні постаті міста Хмельницького (Матеріали Другої науково-практичної конференції “Місто Хмельницький в контексті історії України”). – Кам’янець-Подільський: ФОП Сисин О.В., 2007. – 312 с Збірник містить матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю Української національно-демократичної революції та 200-річчю від дня народження подільського історика Михайла Орловського, яка відбулася 19 вересня 2007 року в м. Хмельницькому.


   Енциклопедія освіти Хмельниччини – перше видання про освітянську галузь регіону, в якому комплексно висвітлено різні аспекти становлення та функціонування системи освіти від початку XX століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісну картину розвитку освітньої галузі краю в інституціях, напрямках діяльності та персоналіях, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті, містить аналіз досягнень, проблем і перспектив освітніх процесів у Хмельницькій області.
   Адресована управлінцям, педагогам, науковцям усіх рівнів освіти та широкому громадському загалу.

   Повнотекстова версія видання тут


   Енциклопедія Сучасної України – перше багато¬томне видання про Україну у всіх вимірах від початку 20 століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, персоналіях. Охоплює всі сфери життя в Україні, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті.
Уп’ятому томі подано 3198 гасел, 2329 чорно-білих та 313 кольорових ілюстрацій, 20 карт, 5 таблиць і схем.
   Розрахована на широке коло читачів.

   Видання надає довідковий матеріал про визначні події історії, суспільно-політичного, спортивного, громадського та культурного життя Хмельниччини, ювілеї уродженців краю та видатних діячів, життя та діяльність яких пов’язані з нашим краєм.

   Повнотекстова версія видання тут


   Видання присвячене діяльності Хмельницького національного університету, який протягом 50 років творить, зберігає і примножує наукові, культурні й освітні традиції Хмельниччини, готуючи нові покоління кваліфікованих кадрів, інтелектуально й духовно збагачуючи потенціал України.
   Зі сторінок книги читач дізнається про всі історичні перипетії розвитку Університету від моменту його заснування до років розвитку в часи незалежної України, структурні перебудови й освітні реформи, які провадилися у виші. У книзі також представлена інформація про діяльність провідних науковців, викладачів і випускників Хмельницького національного університету.

   Повнотекстова версія видання тут


   Видання є продовженням Книг історії ХНУ: «Перші п’ять років» та «Кадри для служби сервісу», в яких було відтворено історію Хмельницького національного університету з 1962 по 1994 роки.
   У цій книзі зібрано матеріали архіву та сайту університету про освітні, наукові, спортивні та культурні події в навчальному закладі протягом 1995-2015 років. Висвітлено розвиток та становлення факультетів і кафедр, науково-дослідної роботи, освітньої, господарської діяльності, розповіді про «Золотий фонд» та тих особистостей, які творять історію університету, активно сприяють процесу утвердження його як сучасного Європейського навчального і наукового закладу.
   Тут спогади колишніх студентів та галерея знаменитих випускників, інша цікава інформація…

   Повнотекстова версія видання тут


   Вміщено понад 7000 біографічних довідок відомих державних та громадських діячів — народних депутатів України останніх скликань, керівників центральних і регіональних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суддів, дипломатів, керівників і активістів партій та громадських організацій, релігійних діячів, відомих журналістів, науковців і освітян, керівників великих підприємств.


   У покажчику представлені матеріали, які відображають життєвий і творчий шлях доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії наук України, дійсного члена Академії економічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, проректора з науково-педагогічної роботи, першого проректора Хмельницького національного університету Михайла Петровича Войнаренка.
   Покажчик адресований науково-педагогічним працівникам, аспірантам, студентам, всім, хто цікавиться наукою в Україні.