Література про життя та діяльність вченого   Видання присвячене діяльності Хмельницького національного університету, який протягом 50 років творить, зберігає і примножує наукові, культурні й освітні традиції Хмельниччини, готуючи нові покоління кваліфікованих кадрів, інтелектуально й духовно збагачуючи потенціал України.
   Зі сторінок книги читач дізнається про всі історичні перипетії розвитку Університету від моменту його заснування до років розвитку в часи незалежної України, структурні перебудови й освітні реформи, які провадилися у виші. У книзі також представлена інформація про діяльність провідних науковців, викладачів і випускників Хмельницького національного університету.

   Повнотекстова версія видання тут


   Енциклопедія освіти Хмельниччини – перше видання про освітянську галузь регіону, в якому комплексно висвітлено різні аспекти становлення та функціонування системи освіти від початку XX століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісну картину розвитку освітньої галузі краю в інституціях, напрямках діяльності та персоналіях, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті, містить аналіз досягнень, проблем і перспектив освітніх процесів у Хмельницькій області.
   Адресована управлінцям, педагогам, науковцям усіх рівнів освіти та широкому громадському загалу.

   Повнотекстова версія видання тут


   Видання є продовженням Книг історії ХНУ: “Перші п’ять років” та “Кадри для служби сервісу”, в яких було відтворено історію Хмельницького національного університету з 1962 по 1994 роки.
   У цій книзі зібрано матеріали архіву та сайту університету про освітні, наукові, спортивні та культурні події в навчальному закладі протягом 1995-2015 років. Висвітлено розвиток та становлення факультетів і кафедр, науково-дослідної роботи, освітньої, господарської діяльності, розповіді про “Золотий фонд” та тих особистостей, які творять історію університету, активно сприяють процесу утвердження його як сучасного Європейського навчального і наукового закладу.
   Тут спогади колишніх студентів та галерея знаменитих випускників, інша цікава інформація…

   Повнотекстова версія видання тут


   Видання містить довідкову інформацію про визначні події історії, суспільно-політичного, спортивного, громадського та культурного життя Хмельниччини, ювілеї уродженців краю та видатних діячів, життя та діяльність яких пов’язані з нашим краєм.

   Повнотекстова версія видання тут


   Представлені матеріали, які відображають життєвий і творчий шлях доктора економічних наук, професора, академіка Академії економічних наук України, професора кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету Олівера Олексійовича Орлова.
   Адресовано науково-педагогічним працівникам, аспірантам, студентам, всім, хто цікавиться наукою в Україні.