• -

До уваги науковців! Вебінари від компанії Clarivate у лютому

Вебінари безкоштовні, українською, проводяться на платформі ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

1 ЛЮТОГО
Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності
Тези:
Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як визначити основні видання в які варто подавати статті. Як знайти установи та науковців що більше доклалися до вирішення цікавої вам теми.
Реєстрація
10:15–11:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VUCLqonERcGzxf8RttHjRg
16:15–17:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_cl67NoBlT3e_udZ6trGd0g

8 ЛЮТОГО
Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі
Тези:
Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.
Реєстрація в двох повторах − обирайте зручний час
10:15–11:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yfp-CZPBQuau8efzvfphhw
16:15–17:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_QjHz5_VDQhW9_e4SKqghog

15 ЛЮТОГО
Тема: Відкритий доступ
Тези:
Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініциативу відкритого доступу, що була оголошена 14 лютого 2002 року, обговорюємо, що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Згадаємо бізнес-моделі журналів, як знайти видання відкритого доступа і ті, що з безкоштовними публікаціями.
Вебінар у двох повторах − обирайте зручний час
Реєстрація
10:15–11:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_V3wiRv_ITAOtclQ-lMqDWQ
16:15–17:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wt_iUHFuRy6ZaHwGDFfUxQ

22 ЛЮТОГО
Тема: Оцінка міжнародної співпраці
Тези:
Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому, так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Вебінар у двох повторах − обирайте зручний час
Реєстрація
10:15–11:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yAShWvAqTC-_LzUt3GYXQA
16:15–17:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_bCyGzpGgTz24FjuoT8XBaQ

Research Smarter
29 ЛЮТОГО
Тема: Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних
Тези:
Сьогодні ми спостерігаємо зростання не лише кількості журналів, що видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень включаючи paper mills, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживань штучним інтелектом.
Підтримка цілісності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодваців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів.
Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень в рамках наших постійних зусиль щодо активного внеску в підтримку суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.
Вебінар у двох повторах − обирайте зручний час
Реєстрація
10:15–11:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_93p571xARxq_VUZgkfiihA
16:15–17:15
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0YGE0BDjRyqmcTDHYnEgSA


Перейти до вмісту